| ANAHsneaman a întrebat:

Daca ati trai intr -o alta lume ce personaj inventat de voi ati fi?

4 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Wind. un personaj inventat de mine intr-o poveste pe jumatate terminata.

| CristianPreda a răspuns:

As fi Peter Petrelli. Un tanar care traieste intr-o lume plina de oameni cu superputeri,dar carora le e frica sa le dezvaluie,deoarece,savantii si oamenii normali ar incepe sa faca experimente pe ei. Peter are puterea de a folosi si el puterile celorlalti. La inceput nu si-a dat seama,dar apoi a inceput sa picteze viitorul,sa fie invizibil,dar totusi nu isi dadea seama cum face asta. Cu timpul a inceput sa isi controleze fiecare superputere,el fiind in cautarea unui raufacator, Sylar, care neputand sa absoarba puterile celorlalti cum o face Peter, ii omora pentru a-si insusi aceste puteri.
SFAT: Uite-te la Heroes, e un serial destul de smecher.

| Shattered a răspuns:

Invisible girl. As fi invizibila cand as vrea, si cel mai important... As zbura. :-

| veverushca a răspuns:

"Super vigilante" laughing))