| QAlessia a întrebat:

Ce ai face daca ai avea toti banii din lume?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Pai logic, daca eu as avea ABSOLUT toti banii din lume as ramane cam singur, restul populatiei ar cam muri de foame sau de sete sau de frig sau de ciuda ca am eu toti banii. Ce poti face cu un munte de bani daca esti singur? Naspa... Ar trebui sa dau inapoi toti banii din lume. Ca sa mai existe lume. Ok, daca as avea FOARTE multi bani as scapa de ei cat mai repede. Ca mie personal nu ar avea la ce sa-mi foloseasca, ci doar sa ma zapaceasca definitiv. Cam asta-i.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer as dona o mare parte din ei!
pana la urma imi raman destui! si ma impac cu mine insumi facand asta!

| ღAnonimღ a răspuns:

Mi-as cumpara o vila cu piscina, 5 telefoane, m-am duce in bahamas, hawaii, bora-bora, unde mi-as face toate zilele de nastere, as cumpara cadouri scumpe prietenilor.si m-as lauda in fata dusmanilor, si in fata tuturor oamneilor care si-au batut joc de mine si care m-au barfit pe la spate.Tu ce ai face?

| aniriiiiii a răspuns:

Mi as lua hainute,mi as termina casa,mi as mobila o asa km as vrea eu,mi as lua masina,m as duce la saloane de infrumusetare, i-as da fratelui mei si parintilor mei, la rudele mele si la un orfelinat cu cei ramasi i as investii o afacere

| MarisAlin a răspuns:

Tot ce as vrea de toate as cumpara lumea