| XxX_6201 a întrebat:

In ce stare este Vama Veche la ora actuala?; d

3 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Nu s-a schimbat nimic.Este tot statiunea nebuna de pe litoral, oameni nebuni, drogati, la la la.

| cristina a răspuns:

La fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost o zi vara trecuta, chioscuri mizerabile unde vindeau tiganii tot felul de prostii. Absolut oribil, mizerie, betivi si drogati, cladiri care pareau ridicate de retarzi! Mizerabil!
Dar evident depinde de gusturi, mie imi plac hotelurile curatie, de la 3 stele in sus, masa la restaurante cel putin civilizate, plaja curata si fara riscul de a ma intepa in ace de seringa ...asa ca, poate sunt eu prea pretentioasa.