| sasha a întrebat:

In ce tara ai fi vrut sa te fi nascut?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

In Romania. avem o tara superba. dar cu multi oameni prosti si fara rost pe lumea asta.Nu as fii vrut sa ma nasc in alta parte.

26 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Anglia.

| ViVi a răspuns:

America love strucklove struck

@vivi

| MM a răspuns:

Argentina

| ΔH a răspuns:

Intrebarea asta este de cel putin 23423424 ori.
Numai eu am raspuns la vreo 3

| poechce a răspuns:

Oriunde.
Ar fi frumos ca intr-o viata viitoare sa ne nastem in alta tara, si sa ne amintin de viata anterioara. ceea ce nu cred ca este posibil. big grin

| daii a răspuns:

In America..sau Canadabig grin tu?

by daiiwinking

| just|breathe a răspuns:

In aceeasi tara in care m-am nascut! Cu bune, cu rele, tot acasa este mai bine.

| LuS[z] a răspuns:

Franta

lolita
| lolita a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata cred ca Romania, uite pe parcurs m-am razgandit si m-am dus unde mi-a placut. laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Anywhere but here...
btw..Anglia nu e tara!

| FearNoEvil a răspuns:

Etiopia.

| sasha explică:

Nu stiu am fost in anglia si germania dar mi-ar fi placut foarte mult sa ma fi nascut in turcia, va intreb pentru ca sunt curioasa cine este multzumit ca s-a nascut in romana sincer va spun ca eu nu sunt foarte incantata sad

| sasha explică:

Bine mai nu anglia marea britanie e bine?tongue

Stefan
| Stefan a răspuns:

Pai daca sunt roman unde ai fi dorit sa ma nasc? Romania este tara mea cu bune si cu rele aici traesc si aici doresc sa mor, nu voi renunta niciodata la ideia de a fi un bun roman.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Romania e tara in care m-am nascut si nici nu vreau sa plec in alta tara, aici ma simt "acasa", decat sa plecam in alta parte mai bine am pune umarul fiecare dupa puterile noastre sa facem ce putem mai bine. Putem incepe sa pastram curatenia, cand mergem la padure sa nu lasam gunoaie in urma noastra, sa nu aruncam hartii pe strada, sa sortam gunoiul menajer(de acasa)...

| Ruxiire a răspuns:

In SUA e mult mai tare acolo...

| Letytzy@ a răspuns:

In Canada sau Italialove struck

| ciumpalaku a răspuns:

In Romania.De-ar fi sa plece toti, eu raman sa sting lumina. Unul din motivele pentru care mai simt mandru de a fi roman vi-l expun daca aveti rabdare sa cititi. La intoarcerea din Orlando, pe aeroportul din Amsterdam, vamesul, verificand pasaportul unui domn din fata mea, ii spune:"aaaa, dvs. sunteti american, va trebuie viza, va rog sa asteptati la cutare ghiseu eliberarea vizei". Venind randul meu sa prezint pasaportul, vamesul a spus:" dvs. sunteti roman si nu aveti nevoie de nici o viza, poftiti va rog." In momentul acela am fost cel mai mandru roman din lume, nu dadeam nici doi bani pe americanul din fata mea, si trecand pe langa el m-am uitat foarte de sus la dansul.Romania e tara mea!

| rap4life a răspuns:

In USA:California, Nevada, sau New York.
Momentan am o ruda in Arizona, sta pe langa Phoenix.
Ce vise frumoase:-

| sian a răspuns:

Brazilia

| irinuk11 a răspuns:

In Italia big grin
Am fost acolo si mi-a placut foarte multwinking

| Liada a răspuns:

Poete in america...nu pentru ca-mi place. o urasc...doar pentru aceea ca acolo e iubitul meu.si suntem departe vreau la el...

| anabell a răspuns:

Romania :X

| Simona_8441 a răspuns:

America:X
sau Canada

| missdeea28 a răspuns:

USA:los angeles, new york, san fransisco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senegal