| Ghost99 a întrebat:

Daca ati fi ales voi in ce tara sa va nasteti unde v-ati fi nascut?

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

SUA day dreaming

12 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

In Romania caci aici imi sunt prietenii si profesorii si multe persoane care mi-am parut bine ca am facut cunostinta.

| DracoMalfoy a răspuns:

Japonia!

| moonlight2134 a răspuns:

Germania sau Austria

| aka7up a răspuns:

Brazilia sa-u Argentina

| normally a răspuns:

Londra! aia da tara! in fine si Romania e draguta daca nu-i vezi partile rele!happy

Răspuns utilizator avertizat
| iStol3uRiPhone5 a răspuns:

In Romania happy... sau Germania... sau SUA laughing)

| Calli a răspuns:

Coreea de Sud.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutz1997 a răspuns:

SUA! Ca Romania e o tara ce sta sa cada si e si de doi bani! Sa-u restrictionat toate IP romane la CrossFire! angry si nu pot face alt cont.

| ruginoasa a răspuns:

In SUA...

| zPicSsyZ a răspuns:

Spania! Am fost acolo si nu sunt gunoaie, animale pe strada... E foarte frumos....Am auzit ca acum sunt vremuri mai grele dar nu cred ca vor tine mult.