| inna07 a întrebat:

In ce tara ti-ar placea sa locuiesti? Si de ce?

13 răspunsuri:
| AdeleTrilly a răspuns:

India deoarece acolo exista statiunea Muienga!

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns:

Locuesc in Italia si mi-ar placea sa locuesc in Romania
,, De ce?'' -Mie dor de prietenisad

| 12UFFY a răspuns:

Germania,pentru ca imi place mentalitatea.

| Wehes a răspuns:

In Olanda, orasul Amsterdam. De ce? Pentru ca prostitutia e legala laughing si drogurile ( unele ) sunt legale. Un raspuns sincer a fost happy

| Kosminutza12 a răspuns:

Pai as avea mai multe optiuni de orase mai exact :
~ Paris
~ Londra
~ Viena
~ New York
~ Milano
De ce? Fiindca am studiat foarte mult aceste orase din toate punctele de vedere! Si pot spune ca "le admir"!winking

| MhPnr a răspuns:

În Paris, iubesc oraşul, iubesc oamenii, iubesc curăţenia şi prospeţimea lui, iubesc locurile şi iubesc mentalitatea, iubesc regulile lor şi iubesc felul lor de a fi happy

| biciuscar a răspuns:

In Asia de ce pentru gangnam style!

| ElenaLivia a răspuns:

JAPONIA pentru.k are o cultura super frumoasa si e mult mai civilizata decat multe alte tarihappy

| kosovo92 a răspuns:

Cea mai frumoasa tara e cea in care te nasti. Mi ar fi placut sa traiesc in Australia sa am cultura Japoniei si civilizatia Germaniei.

| Miruu12 a răspuns (pentru ReYNoIoNuTzCs):

Woww. Ce frumos mie mi-ar placea mult sa stau o vreme in Italia.Sau sa am rudee happy.

| Miruu12 a răspuns (pentru ReYNoIoNuTzCs):

Mi-ar place mult sa stau in India, Australia, U.S.A. Italia... Si Frantaa love struck De ce? Fiecare are un beneficiuu. Mai ales U.S.A. e cea mai puternica.dar uneorii mai e consiiderata si cam nasoala ...sau nu stiiu.batting eyelashes.

| ReYNoIoNuTzCs a răspuns (pentru Miruu12):

Daca ai peste 15 ani poti veni sa stai cu minebig grintongue

| Miruu12 a răspuns (pentru ReYNoIoNuTzCs):

Daa... am 11. crying.