| AntoniaOrman a întrebat:

In ultima vreme eu si familia mea ne-am strans multi bani ca sa mergem la vara intr-o excursie intr-o alta tara, NU NEAPARAT din Europa. In ce tara s-ar merita sa mergem?

Răspuns Câştigător
| dryft3r a răspuns:

Eu am fost in Grecia si in Venetia. Este foarte frumoos! Mai ales in Grecia.

5 răspunsuri:
| SperSaTeAjut a răspuns:

In Dubai e foarte tare! cauta informatii pe internet. poti calari camile smug laughing Sa va distrati oriunde mergeti!

| klaws007 a răspuns:

Iti recomand norvegia, zona bergen stavanger, e foarte frumoasa

| Cocacola121 a răspuns:

Mergi in Grecia happy e super fain sau in Turcia acolo e tare

| KodrutZ a răspuns:

Defineste "multi bani". Asa eu ti-as recomanda Peru si nu numai, un tur al Americii de Sud ar fi super, doar ca nu e chiar la indemina oricui.

| kpoplover21 a răspuns:

S.U.Awinking drum bun!