| eliza7943 a întrebat:

In weeked-ul urmator as vrea sa plec cu iubitul meu intr-o "vacanta".
Ce orase imi recomandati?

8 răspunsuri:
| Spartacus12345 a răspuns:

Din tara : Iasi, Cluj, Sibiu, Timisoara, Alba Iulia, Sinaia

Din strainatate : Paris, Barcelona, Londra, Roma, Praga, Budapesta, Amsterdam, Bruges, Edinburgh, Stockholm, Copenhaga, Varsovia, Dubrovnik, Atena, Istanbul, Sarande, Bled, Hamburg, Moscova, Lisabona, Salzburg, Viena, Luxor, Cape Town, Miami, Cancun, Bangkok, Shangai, Seul, Dubai, Varadero...

Spor la ales! Alegi in functie de bugetul pe care il aveti... si orice oras poate deveni romantic atata timp cat il vizitezi cu persoana iubita.

Pt mine cele mai bune sunt Bruges, Amsterdam, Viena, Praga, Hamburg, Londra

| Goete a răspuns:

Venetia

| SG1995 a răspuns:

Sighisoara,Sibiu, Alba-Iulia, Brașov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brașov, cel mai frumos oraș din România.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Orașe din România sau din străinătate, voi unde vreti sa plecati in vacanță? La noi in țară sau in străinătate?

| MiNaToN4M1K4Z3 a răspuns:

Recomand Galați, Focșani, Alexandria
Paris, Londra

suntserios
| suntserios a răspuns:

Paris

| andreivok a răspuns:

Buna! Iti recomand in principal sa mergi prin strainatate in tari mai accesibile, precum Grecia, Turcia chiar si Bulgaria. Iti recomand cam orice statiune din Grecia. Noi am fost cu http://travelidea.ro ca si agentie.