| cetateandezgustat a întrebat:

La Austrian Airlines, Bag = 1PC (Class=E/L) din factura se refera la bagajul de cala sau le cel de mana?

3 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Se referă la cel de cală.

| alessia5158 a răspuns:

Nu se poate preciza daca bagajul este "de cala " sau "de mana"! Simbolul "1PC " inseamna o singura piesa si se refera la bagaj.
Vezi, in link, conditiile companiei in legatura cu bagajele:http://www.austrian.com/Info/Flying/Baggage.aspx?sc_lang=ro&cc=RO

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil la bagajul de cala, Austrian nu e low cost asa ca iti ofera gratis bagajul