| Beşchea_Andrei_1989 a întrebat:

La check-in wizz air, la document type, am lasat din greseala "OtherDocument",( nu am selectat National ID) dar am pus corect seria si numarul din CI. Oare ma pot refuza la imbarcare?
Ms

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil sa ai probleme.
Ca titular, ar trebui sa contactezi Wizz Air si sa corectezi aceasta greseala.

Alta data fii mai atent la completare!

| Lucian4 a răspuns:

Poti sa mergi cu documentul caruia i-ai trecut seria si nr( ai spus ca ai us corect,- buletinul) atat timp cat au functia other document si ai pus seria si nr atunci este corect.

| mihai69 a răspuns:

Nu e panică man - treci liniștit de porți și urci în avion. Totul e să ai documentul la tine și să fie valabil.

| AnquaZaru a răspuns:

Buna Andrei. A fost totul in regula pana la urma? Am facut si eu aceeasi greseala si vreau sa stiu daca este cazul sa sunt la Wizz Air sau nu.

Multumesc anticipat pentru raspuns.