| alexutzasweetme a întrebat:

La vara o sa ma duc in tabara la Busteni. Aveti idee conditiile si daca e buna mancarea? Dau funda.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| SonataArctica a răspuns:

Salut! Pai, am fost doi ani la rand la busteni si mi-a placut la nebunie(mai ales ca am fost inconjurata de prietenii mei), dar depinde si la ce hotel vei sta.In general, de la 3 stele in sus, conditiile hoteliere sunt bune, chiar foarte bune.Mancarea a fost variata in fiecare zi si aveam acces la bar pana la ora 12 noaptea, de unde puteam lua tot ce ne placea si plus ca aveam un mini-bar in camera.Pe noi ne-au dus insotitorii si la restaurant seara si la cofetarie.In orice caz, ti-am sppus, depinde de hotel.Cauta pe net hotelul la care vei sta si sigur vei gasi mai multe indrumari fata de cate ti-am dat eu!
SUCCES!

| SebyBiz a răspuns:

Depinde unde te cazezi de exemplu eu am stat la o pensiune cu piscina in interior si in exterior, jacuzzi, sauna tot ce vrei conditii sunt dar de bani nu ma intreba ca nu stiu nimic fac baschet si cantonament la platit clubu la care fac