| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea vrem vara sa ne ducem la o tabara de engleza, la care sa putem inopta, in Moldova sau Romania. Aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

In Romania uite aici exact ce cauti http://www.englezacopii.ro/......n-romania/

| SskorpyonN a răspuns:

thinking nu am chef sa ma cert cu tine.

| Vasiuk a răspuns:

Eu invat la orizont, acolo englezaa tare bine sa invata, da vara as vrea sa ma odihnesc nu sa invat. nu vrau sa-mi irosesc vara

| SskorpyonN a răspuns (pentru Vasiuk):

Ca sa iti spun mai clar din punctul meu de vedere engleza nu se invata in scoli tabere etc. eu stiu engleza 90% perfect si am invatat-o cand ma uitam la desene cand eram mic pe vremea aia erau in engleza!