| WarriorCat a întrebat:

Locuri unde as putea vizita in jurul Moeciului gen castelul Bran?

2 răspunsuri:
| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Eu am fost in Moeciu de Sus. De ce vrei sa vizitezi neaparat ceva? Ai putea iesi la o simpla plimbare si sa vizitezi ceea ce intalnesti. Eu am fost cu clasa. Am iesit din curtea pensiunii si am zis:" Haideti sa o luam la stanga". Si am pornit. Apoi am luat-o iar la stanga si am mers si am tot mers si am vazut peisaje extraordinar de frumoase si am gasit si mici cascade si multe alte chestii.

| WarriorCat explică (pentru KwonJiyongParkJimin):

Nu sunt eu cu plimbarile, imi place sa vizitez.