| anonim_4396 a întrebat:

Luna mea de miere va fi in noiembrie... Unde am putea merge? Stiti cumva prin ce tari e cald in acea perioada? Vreau soare, mare...caldura mare... Vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| tukhey23 a răspuns:

Eu iti recomand israel. am fost acolo e super happy

12 răspunsuri:
| Grey a răspuns:

Hawaiilaughing

| Kiddu a răspuns:

Cea mai romantica tara mi se pare Dubaiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Egipt, tunisia - f cald, preturi bune, mare, inot... e super!

| pufulory a răspuns:

Da, mergi la miami

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Egipt, Tunisia, Israel, Iordania, Mexic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea incerca in africa(egipt), arabia saudita, turcia, grecia...

| anca_2841 a răspuns:

BAHAMASSSSS superrr dar scump. cel mai bine Grecia e super

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna

eu zic ca cele mai frumoase tari sunt: cipru si grecia

te pup
bye :X

| Beatrice_6624 a răspuns:

E tarziu sa ti spun ca in Florida, respectiv Miami, jupiter fordlauderdeletc in Florida este cald tot timpul anului si ffffffff frumoos nu am fost acolo am vrut, dar cu viza nu a fost ok pentru ca amerik este bine doar sa o vizitezi dar uite ca alti au ramas pe acolo fara viza si ni cind cerem viza spun ca nu se poate si ai cheltuit bani si tou pe degeaba.bafta sa mi spui daca mergi in miami.

| mircea a răspuns:

Casa de piatra!
pentru luna de miere incearca pe partea cealalta, prin Australia, Emiratele Arabe, Thailanda, Ceilon, Bermude, Poerto Rico, Azore, oricum prin zona tropicala, sau ecuatoriala...

| pachy a răspuns:

Intra pe google si cauta le havre in franta e foarte frumos am fost de 4 ori si mi-a placut totul, ai soare plaja mare tot ( bafta si casa de piatra)