| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre vara; x(soare, caldurathinking stiti voi c este varabig grin)mersi funda pentru cele mai frumoasekiss:-x

Răspuns Câştigător
| AndreeaGe23 a răspuns:

Vara in costum de baie
cu sandale si papuci
si cu fite pe gagici ia m-ai fugi de-aici mai soare
sper sa iti placa inventat de mine
funda?
plsss si eu ti-am dat

1 răspuns:
| pupsik_3252 a răspuns:

1.…vara este singurul anotimp care îţi poate sugera că nu ai jobul potrivit, sau că munceşti prea mult, sau că viaţa e despre altceva

2. uraaaaa ……. cheful a venit ….dar este chef de duca……

3. Ocaziile nu sunt niciodata pierdute! Altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai ratat!

4.Cine naiba raceste pe canicula? Si cu cateva zile inainte de concediu?

5. M-am ascuns…ma vezi?

6.E a treia zi in care ma trezesc mai devreme de ora 9. Sper sa nu ma defectez…

7. Daca o noapte de iunie ar putea vorbi, probabil ca s-ar lauda ca te-ai indragostit de mine."

8.Ah, vara, ce mare putere ai in a ne face sa suferim si sa ne placa asta."

9. Certurile dintre indragostiti sunt la fel ca ploile de vara care lasa in urma pamantul mult mai verde si mai frumos."

10.O zi perfecta de vara este atunci cand soarele straluceste, vantul adie, pasarile canta, si masina de tuns iarba este stricata.

11.Doar din amintiri mai pot crede că vara e anotimpul destinului meu.’

12. Locuinţa mea de vara
E la tara...
Acolo era să mor
De urat si de-ntristare
Beat de soare
Si parlit ingrozitor!"

Sper ca te-am ajutat macar cit de putin pa-pa popik si bafta