| Blandiana05 a întrebat:

Ma duc anul' asta in Eforie Nord pentru prima data si as vrea sa stiu ce posibilitati de distractie exista aici...pana acum am fost doar la Mamaia si mi-e frica sa nu fiu dezamagita. Exista parc de distractii(gen Luna Parc), disco, muuulte magazine, restaurante etc?

Răspuns Câştigător
| Elenik a răspuns:

Acolo este un parc de distractiii pe plaja si daca te plictisesti faleza este lunga, restaurantele sunt unul dupa altul autoservire, restaurante baruri, magazine, suveniruri tot ce vrei. iti garantez ca nu te vei plictisi! Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Ii parc de distractii pe-acolo.Is foarte multe magazine si restaurante.N-ai frica ca nu o sa fi dezamagita! Am fost acolo anul' trecut si-o fost super!

| cosss a răspuns:

Nu prea e mare smecherie la eforie nord. a fost odata... Eu am fost anul trecut si am fost profund dezamagit. mizerie multa si tot felul de comercianti dubiosi la fiecare pas. am ramas cu un gust amar si multi bani cheltuiti. si eu vreau sa plec la mare si inca mai caut o locatie. la eforie nord nu ma mai duc.