| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

Hei TPU voiam sa va intreb pe cei care ati fost in statiunea Eforie Nord, daca este sat de vacanta sau un fel de Luna Parc ca in Mamaia deoarece vreau sa merg cu familia in Eforie si nu stiu daca este sau nu daca stiti voi unde este spuneti-mi si mie sau dati-mi o harta ceva

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nici eu nu știu să fie prin Eforie. Dar e ceva distracție la Costinești și la Saturn.

| Stoleru_Andrei_1975 explică (pentru mihai69):

Frate in Costinesti nu mai merg in viata mea de ma p*s pe el

| Aasdfghj a răspuns:

In Eforie Nord nu am vazut niciodata parc de distractii gen Luna Parc.Sunt masinute si fel si fel de chestii prin statiune.