| joKilks a întrebat:

Mai sunt câteva zile până plec în Anglia şi abia aştept. Vreau să ştiu ce locuri în afară de Big Ben,Palatul Buckingham,şi muzeul Madame Tussauds merită? *că tot vine vorba de Tussauds, ştie cineva cam cât costă intrarea pentru 3 persoane?*.

3 răspunsuri:
| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Londra are destule de vizitat