| Sk8erGirl a întrebat:

Heeeii!big grin In Paris exista muzeul " madame tussauds "?big grin
Fundoi!love struck

Răspuns Câştigător
| aNdR3y_5193 a răspuns:

Nu. este in anglia, londra

fundabatting eyelashes

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Nu, muzeul Madame Tussauds se află în Londra, Anglia. Cu toate acestea, în Paris există un muzeu cu statui de ceară asemănător, numit Grevin Wax.

neluL
| neluL a răspuns:

NU! Este la Amsterdam,Bangkok,Berlin Hollywood, Hong Kong, Las Vegas,London,New York,Shanghai, Washington, Wien.

| babyblue a răspuns:

Nu. Eu stiu ca exista numai in Londra.
http://www.madametussauds.com/London/

| PuFuLeTe a răspuns:

Nu:d acell muzeuu este in Londraaa:X Fundita te rogg:X

| eclipsegirl31 a răspuns:

Buna! Nu. Muzeul Madame Tussauds este in Londra.

| aNdR3y_5193 a răspuns:

Nu. este in anglia happy

| DrinkMySoul a răspuns:

Nuuuuuuu, " madame tussauds " este in LONDRA. Cel mai faimos muzeu al figurilor de ceară din lume. si acum funda pls

| andragrigoras2000 a răspuns:

Nu.exista in londra. fundoii?