| Carla_2571 a întrebat:

Cititi! Voturi(toti) funda(cel mai bun). Ce vedete au figurine la muzeul de ceara din londra(madame tussauds)? Rihanna are in londra? Dar selena gomez? Dar miley cyrus? Dar shakira? Si alte persoane importante, imi spuneti pls.

Răspuns Câştigător
| anuk a răspuns:

Staruri din sport: David Beckham, Lewis Hamilton, Jonny Wilkinson, Muhammad Ali, Sachin Tendulkar, Cristiano Ronaldo
regi/regine: printul charles, regina angliei, printul william, printesa diana, printul harry, camilla- ducesa de Cornwall
staruri pop: lady gaga, cherly cole, Amy Winehouse, leona lewis, britney spears, justin temberlake, robie williams, jenifer lopez, michael jackson, kylie minogue, elvis presley
lideri ai lumii : barack obama, tony blair, angela merkel, Boris Johnson, Nelson Mandela, Martin Luther King, Gandhi, Nicolas Sarkozy, Vladimir Putin, Margaret Thatcher, JFK
staruri de la hollywood: robert pattison, brad pitt, angelina jolie, jim carrey, leonardo dicaprio, nicole kidman, tom cruise, geroge clonney, johnny deep, harrison ford, julia roberts, zac efron, daniel craig, judi dench, charlie chaplin, Dame Helen Mirren
staruri bollywood: Hrithik Roshan, Aishwarya Rai, Amitabh Bachchan, Salman Khan, Shah Rukh Khan
oameni culturali: albert einstein, Charles Dickens, Pablo Picasso, Madame Tussaud
fashion: Posh and Becks ( Victoria and David Beckham), Elle Macpherson, Jean Paul Gaultier, Kate Moss
caractere: shrek, Sherlock Holmes, wolverine, the hulk, nick fury, Spider-Man, The Invisible Woman ( femeia invizibila), Iron Man\
cam astia sunt si deci, nu, cei care i-ai enumerat tu in intrebare nu au figurine de ceara aici.

| HelloKitty10 a răspuns (pentru anuk):

Miley Cyrus, Robert Pattison au figuri de ceara in londra.

3 răspunsuri:
| Onutsu a răspuns:

Din cate am auzit cele mai noi din generatia asta sa zic asa sunt : Robert Pattinson
Selena Gomez
Antonio Banderas
Heidi Klum, Salma Hayek, Michael Jackson, Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Shakira.
Poftim si poze (ai mai jos poze cu cei adevarati si cei din ceara ) : http://www.acasatv.ro/......l/pagina-4
Funda?
Succes!

| meee_6909 a răspuns:

Tie selena gomez si miley cyrus ti se par persoane importante? laughing