| adri16 a întrebat:

Mamaia de nord sau eforie de nord? ce parere aveti de fiecare?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Partea de nord a statiunii Mamaia e zona de lux si nu prea mai este murdar. In zona de sud a statiunii pe unde e Cleopatra este murdar mici bere hamsii manele, pe cand in nord baldachine animatoare prezentari de moda etc. Sunt si multi snobi si parveniti dar macar sunt conditiile bune mai putin ma deranjeaza arogantii cu Lamborghini-uri si 10 fete lipite de ei decat tiganusii care alearga in zona cleopatra la "agatat" de genti de pe prosoape si cocalarimea de acolo. Si pentru barbau99 ce vrei sa spui ca eforie este mai tare decat mamaia citez "pasaje, distractie". Ce distractie intelegi tu prin pasaje? Esti aurolac cumva? In eforie exista club Acapulco care este jalnic, in eforie sud nici nu gasesti decat bodegi, jupiter, saturn, venus la fel doar cand e Liberty Parade e ceva de capul lor, in Neptun iarasi sunt vreo 2 cluburi acceptabile in Costinesti este Tineretului si e un loc foarte bun pentru studenti dar in Mamaia sunt peste 30 de cluburi de noapte bune de la Gaia, Ego, Fratelli, Office, Bellagio la alea mai ieftine gen Megalos, Amesia, Fusion la cele de pe plaja gen Cucaracha sau Kudos, CrazyBeach, Ipanera, Itaka. Ai de unde alege pentru orice buzunar de la 200 lei oferta 2 sticle de whisky la 700 o singura sticla.

7 răspunsuri:
| barabau99 a răspuns:

Eforie nord mai tare Funda?(Pasaje, distractie, ...etc)

| piTiCcu a răspuns:

Mamaia,in eforie nu sunt asa oameni...si te plictisesti parerea mea. happy

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Mamaia clar. In Eforie frecventeaza batranii.

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

In mamaia e cam murdar. Eforie e cam la fel, numai ca nu e multa lume. Vara trecuta am fost in Mangalia si a fost super! big grin

| Consumptive a răspuns:

Am fost in ambele statiuni si tind sa cred ca in Mamaia e mai bine decat in Eforie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mamaia este supeer.
Nici apa nu este murdara *cand am fost eu chiar nu era deloc.
La eforie te plictisesti rau de tot, iar la mamaia distractia este mereu.

| Andrei_Alex_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect. Acum e curata peste tot in Mamaia. In anii trecuti era curata doar pe la hotelurile de 4/5 stele big grin