| Razvyh a întrebat:

Ce parere aveti despre Eforie Nord, ce atmosfera este acolo, oamenii? Pentru cei care au fost acolo

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Plaja din Romania nu e bine intretinuta la bulgari e mai ieftin si curat.

| zdrangoi a răspuns:

Eforie Nord este un oras in primul rand.
Pe langa case, vile, pensiuni este cu blocuri, magazine, banci, etc.(Este o mica Constanta sau Mangalia).
Plaja este foarte ingusta.
Apa marii se adanceste foarte aproape de mal.
Sunt distractii, dar nu ca la Mamaia.
Este mai mult pentru persoane trecute de varsta a doua, pentru familisti.

| Birlik65 a răspuns:

O parere buna,dar nu asta conteaza,conteaza spiritul tau de distractie pentru ca oriunde te-ai duce, in orice statiune, daca stii sa te distrezi, o sa-ti fie bine, iti garantezwinking