| Cosmin_3254 a întrebat:

Merita vizitat Oceanograful din Valencia?

Răspuns Câştigător
| BlueEyes a răspuns:

Normal ca MERITA! E superb.Intrarea e vreo 30-40 euro, dar iti trebuie o zi intreaga pentru al vizita pe tot. O sa primesti o harta la intrare cu tot ce poti sa vezi acolo. Mie mi-a placut la Delfinar :X.Iti recomand sa il vizitezi, e superbwinking. Succes in tot ceea ce faci!

5 răspunsuri:
| trabardie a răspuns:

Sigur ca merita.Pe mine m-a impresionat

| smaranditza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa; orice "muzeu" al apelor merita vazut! dar am auzit ca cel din valencia este super!

| NoKidding a răspuns:

Cica merita.

| gabrielgypps a răspuns:

Logic ca merita, insa e preferabil sa te buciri de ce vezi acolo in loc sa faci doar poze si sa zici ca ai intrat. i-ti recomand si bio parca.
daca ai timp intra si pe la lumbracle, sa vezi un club frumos.

| Septemberbliss a răspuns:

Sigur ca da! Este de-a dreptul impresionant!