| JusTPauL a întrebat:

Mi-am rezervat bilet la wizzair si as dori sa-l anulez.
Se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

A anula biletul inseamna totodata si pierdea banilor. Nu ii vei putea recupera, din pacate. Pentru a anula biletul exista si o taxa de anulare, aceasta costand 70 de euro. Mai multe detalii https://wizzair.com/......e-tarifele

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la firma lor si îi întrebi, tu crezi ca noi stim?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca vrei sa ajuti te sui pe bibicleta si te duci sa-i anulezi omului biletu nu il izbesti. Doamne, ce comportament!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa le anulezi, dar exista o taxa care probabil va fi mai mare decat pretul biletului