| vlad9913 a întrebat:

Multi romani vor sa nu mai fie...romani! Voi ce vreti sa fiti daca NU romani?

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Buna.
pai de e sa nu fiu romanca?
e destul de ouchei.
as vrea sa fiu englezoaica

15 răspunsuri:
| RalucaSfirlea a răspuns:

Eu as vrea sa fie englezoaica sau americancalaughing

| Vizitiul a răspuns:

Nu pot schimba faptul ca sunt romani, asta face parte din destinul lor. Tu poti schimba faptul ca esti baiatul mamei si al tatalui? La fel si cu romanii dornici de schimbare.

| florentza29 a răspuns:

Daca nu as fi romanca cred ca as vrea sa fiu indiana.Nu stiu ce credeti voi dar imi place aceasta limba cu tot cu traditiile ei.

| AndutzaAndu a răspuns:

O americanca laughingbig grinlove struck

| Dreamer a răspuns:

Eu sunt roman si vreau sa raman roman...dar intr-o tara condusa de romani adevarati, care ne cunosc istoria si nu o batjocoresc, care fac ceva pentru tara noastra, care,, dau dovezi in lume ca-n aste maini mai curge un sange de roman''!

| ZEU93 a răspuns:

Eu as vrea sa fiu englez big grin

| PikaRawrr a răspuns:

Coreeanca happy.

| Boboleu a răspuns:

Moldovean

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pai englezoaica sau americanca pentru ca as sti perfect limba engleza care este cea mai cunoscuta limba...

Insa nu putem schimba faptul ca suntem romani...ca vrem sau nuh

big grin

| eRefleX a răspuns:

Japonez!peace sign

| hagi14 a răspuns:

Chinezi!

| iHeartKpop a răspuns:

Sunt a doua care vrea fie coreeanca, weeee.
But seriously, cine ar vrea sa stea in tara asta? Am doar 13 ani si stiu si eu ca Boc si Basescu sunt niste idioti imputiti care distruge tara asta deja distrusa

| dolores_4478 a răspuns:

Dutch girl : ))

| Măcrin a răspuns:

Somalez

| imiplacesaajut a răspuns:

Americanca sigur nu vereau sa fiu pentru ca aia sunt niste obezilaughing si chiar daca sunt romanca pot sa stiu si asa limba engleza nu trebuie sa fiu englezoaicahee hee si mie imi place foarte mult ca sunt romanca e o etnie mununata:X