| Claudiuu a întrebat:

Cand vreti sa fiti singuri unde va duceti?

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Eu una merg pe acoperisul blocului alaturat. Are un loc frumos unde poti sta fara sa te vada nimeni, in liniste, sub cerul liber, gandidu-te la ale tale.

20 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

La biserica.

| DorelSudoru a răspuns:

Stau pe loc de ce trebuie' sa te duci intr-un anumit loc?straight face

| Chris a răspuns:

In cel mai indepartat loc al mintii.

| Bogdanux a răspuns:

Prin natura, cel mai bun remediu pentru mine.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu ma culc. dupa aceea ma trezesc binedispusabig grin ar trebui sa incerci

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca asta-i intrebare de stiinta/filosifie atunci ma duc la mare, ma dezbrac pusca, iau 2 sticle(de bere/vin) in mana, beau din ele facand ture de faleza cantand Pusca si cureaua lata.

| Cezar a răspuns:

Pe câmp.Cu o pătură, lângă un copac umbruros! Linişte şi pace. happy

Răspuns utilizator avertizat
| TrixLove a răspuns:

EU imi iau o carte/revista si merg pe camp. In BT este un camp chiar langa un cimitir. si e atat de relaxant. Cred ca pare nebunesc, dar mi se pare foarte normal. BIneinteles ca e cam infiorator sa stai noaptea acolo dar stii ce sweet poate fii sa admiri stelele pe camp si sa te eliberezi de sentimente si de gandurile care te macina si te chinuie zi de zi? Nu zi Nu pana nu incerci laughing

| SugaaarFree a răspuns:

Pe faleza, cu foaia si creionul.

| MrSmith a răspuns:

In fata calculatorului, cu castile pe urechi, cu niste melodii Melodic Dubstep, de la Blackmill. happy O sa fii singur, nici nu o sa mai realizezi unde esti daca nu te mai gandesti la ce e in jurul tau si te concentrezi pe melodie. happy Ajuta in caz de depresie sau chestii de genul asta.

| denyiuly a răspuns:

Buna!
in dressing.pa,pawave

| Sh00tEr a răspuns:

Wc xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma inchid in camera, daca este zi acopar fereastra si ascult muzica in surdina, de obicei cea clasica ma linisteste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i treaba ta! Iti raportez postarea asta irelevanta.

| irina202333 a răspuns:

La dracu. stii ce misto e?

| RauL8229 a răspuns:

Sh00tEr a răspuns:
Wc xD

The Best

| Larisa_8916 a răspuns:

La cimitir

| Chratos a răspuns:

Acolo unde toata lumea ar crede ca ma voi duce.