| AndraDaPretty a întrebat:

Cum vreti sa fiti cucerite de un baiat?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Îți zic eu ca băiat, majoritatea fetelor preferă lucrurile simple care au valoare sentimentală și cucerirea să fie una originală. Aici putem vorbi despre un dans, despre o felicitare, un dar facut cu cap, o atmosferă romantică, și așa mai departe.

| ღDiissyღ a răspuns (pentru Azµre):

Ai perfecta dreptate, incearca sa si pui in aplicare ce ai scris acolo.

| Azµre a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Eu le-am pus pe toate și multe altele la viața mea și nu ai idee cât de bine merg happy

| ღDiissyღ a răspuns (pentru Azµre):

Te cred, adica si mie mi-ar placea sa fiu ''cucerita'' in felul asta. Ce fata nu ar vrea?

| Azµre a răspuns (pentru ღDiissyღ):

Sunt multe crede-mă... când eram mai mic pe la 17 ani, îi dăruisem la o fată o floare și a aruncat-o că vezi domne ei nu îi plac florile. Și sunt fetele care vor bani.

| midu89 a răspuns:

Imi place sa fiu alintata, rasfatata, respectata, iubita...sa ma sune,sa-mi trimita sms-uri dulci de noapte buna,,sa-mi demonstreze ca ma vrea pe mine,sa sami ofere cadoase,sa fie romantic si cuminte dar si pervers si jucaus. sa fie amabil, amuzant, serios, sincer, iubitor, sensibil si multe altele

| myryam02 a răspuns:

Hey! dupa parerea mea unul din locurile romatice unde as vrea sa fiu cucerita de un baiat ar fi intr-un parc cred ca nistre flori sau niste cadouri si multe surprize te pot face sa te indragostesti! daru nu cred ca imprejurarile sunt cele mai importante! trebuie sa fie baiatul pe care il iubesti! happy funda!)happy

| ravanelu a răspuns:

Eu zic ca nu e asa important cum te cucereste un baiat ci daca e baiatul potrivit pentru tine! Sunt cazuri cand te combini cu cineva la un chef si peste 2 zile iti dai seama ca sunteti complet diferiti! Daca e baiatul potrivit la momentul potrivit se intampla si gata big grin ....parerea mea!