| Arcani a întrebat:

Neatza.Stie cineva cum o sa fie vremea pe 8 iunie in Bucuresti.Merg in excursie cu clasa. Daca nu stiti e ok.

5 răspunsuri:
| kbxftw a răspuns:

Plouă.

| MMihai a răspuns:

Ăștia la Meteo spun cum va fi vremea pe 3 zile și mai greșesc și atunci!
Ce vrei tu, este cam mult.
Trebuie să ai și ceva de ploaie cu tine și un pulovăr sau o jachetă, că dimineața și seara este ceva mai frig, chiar și vara!
De nins sigur, nu ca ninge!

| boss97 a răspuns:

O sa fie innorat.Asa am vazut la meteo pe net.

| alexblack00 a răspuns:

Nimeni nu poate stii cum e vremea peste o luna...iei o zis pe 3 zile si mai sunt date cand gresesc

| VladButaciu a răspuns:

Nu avem de unde sa stim uitate la vremea in Bucuresti si vezi vremea este doar pentru urmatoarele 4 zile sau cat mai asteapta vreo 4 zile ca sa vezi dar oricum vremea se poate schimba degeaba zice ca e cald si dupa ploua ca si eu am mai patit ca o zis ca ploua si nu o ploat deloc. bafta