| Ford a întrebat:

Stiti o destinatie buna de excursie cu clasa? Vreau opinii din experienta. Unde a fost? Cat a fost? si bineinteles Cum a fost?

1 răspuns:
| DeeaLove08 a răspuns:

Pestera Dambovicioara. Este un peisaj minunat. Autocarul din Bucuresti pana acolo a costat 60 de lei de persoana. Intrarea in pestera este 3 lei de peroana +2 lei de persoana pentru a intra cu autocarul pana la intrarea in pestera, pentru ca altfel este drumul lung sa mergi pe jos. happy