| Lilli a întrebat:

Nu stiti o pensiune draguta si ieftina in Satu Mare? Dar in Cluj Napoca?

3 răspunsuri:
| Josephine9 a răspuns:

In Satu Mare poti incerca Hotel Melody, iar in Cluj Napoca poti sa te cazezi la Vila Spicului Cluj Napoca, Pensiunea Leone Cluj Napoca.

| bogddan4you a răspuns:

Am un prieten in satu mare nu stiu de unde este l-am cunoscut acum 15 16 zile il stiu cum arata si toate astea dar iti las idul lui de mess poate stie una unde doreste idul tibi_boy02 vezi ce zice are el o cabana eftina dar nu stiu unde 30 lei pe noapte baie 2 paturi tv sa-mi dai funda.

Răspuns utilizator avertizat