| PrintiCristina a întrebat:

Parinti mei vor sa mergem iarna asta undeva dar nu stiu unde. Ma puteti sfatui unde sa merg?

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

Predeal, Sinaia, Bran, Rasnov.

14 răspunsuri:
| smilerz19 a răspuns:

Sinaia. big grin

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la munte.

| AvalohAlyn a răspuns:

Poti merge in excursie la Poiana Brasov, la Lepsa, la Sinaia, undeva in zonele montane pentru ca iarna e foarte frumos.Pentru destinatii si detalii mai poti intra si aici:http://www.romturism.ro/destinatii.php, dar si pe multe alte site-uri.

| roxana_5217 a răspuns:

Eu spun ca ar fi bine sa mergeti la munte, la mare big grin

| aaaa12345 a răspuns:

Daca au multi bani in laponia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antalia

| ihaterain a răspuns:

La Brasov.love struck
e super acolo iarnahappy

| Casillias1 a răspuns:

Undeva la munte extemplu Predeal, Buasov

| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai daca stii sa schiezi du-te la ranca e super acolo am fost 2 ani la rand

| InoTkd95 a răspuns:

La Brasov sau la Busteni si iti recomand sa mergi sa vizitezi dar asta cand se va mai incalzi Sighisoara!:X este un loc asa frumos si il recomand tuturor.

| A_7901 a răspuns:

Bucovina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac mereu revelionul in Harghita, la Baile tusnad. Lacul Sf Ana este superb iarna

| denisa_6919 a răspuns:

Brasov love struck

| JokKer a răspuns:

In Moldova. Parcuri centrale, statui, aleea scriitorilor, statuia de la 9 mai.sooper am fost si stiu ce e frumos