| GerovitalseBumControl a întrebat:

Pe 5-6-7 aprilie plec intr-o excursie la Sinaia.Imi puteti da liste cu ce-mi trebuie....adica gen de haine ...si alte lcruri va rog puppy dog eyesDau fundita!

5 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Nu ai specificat cate zile!
Dar pentru o zi!
-un rucsac
-incaltaminte adidasi sport
-trening (sunt mai lejeri decat blugii)
-trebuie sa te imbraci cat de cat gros, la munte este frig, bate vantul poate chiar sa si ninga, deci un plover pe dedesubt!
-sa ai ceva de fas (geaca) este importanta, in caz de ploaie, ninsoare
-fes/caciula sa nu tremuri pe acolo, chiar si manusi!
-sandwich.uri/mancare, apa, medicamente ->aspirina, leocoplast ceva de genu, nu stii niciodata ce ti se poate intampla!
-telefon/aparat foto.
-obiectele de igiena persoana!
Bft!

| GerovitalseBumControl explică (pentru IndiferentXD):

Cum n-am specificat am zis 5-6-7 aprilie nu e logic ca pentru 3 zilehappy

| IndiferentXD a răspuns (pentru GerovitalseBumControl):

Se intelege ca intr.una din zilele 5, 6 sau 7 pleci la munte!
Plec pe 5 aprilie si stau 3 zile, suna mai simplu happy!

| ellaells a răspuns:

Trening, adidasi, haine mai groase, bani, o geaca, mancare(asta daca ai frigider in camera de hotel), medicamente, lucruri personale... cam atat tinand cont ca stai doar 3 zile.

| GerovitalseBumControl explică (pentru ellaells):

Multumesc ai funda