| anonim_4396 a întrebat:

Hei! pe 4 aprilie plec in excursie cu scoala,si habar nu am cu ce sa ma imbrac, sa arat bine si sa ma simt si confortabil. Toate fetele au haine frumoase...daca ma puteti ajuta... poate cu niste poze ceva, sfaturi sau orice.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Păi depinde unde anume se face excursia, dacă e la munte, în alt oraş etc.
Oricum, în general, fiind o excursie, trebuie să te îmbraci comod, deoarece o să ai mult de mers.
Ţi-aş scrie ceva mai specific însă nu ai menţionat unde faci excursia, deci imi este imposibil.

| 1Bogdan7 a răspuns:

Ce conteaza, du-te in curu gol.

| Ruxy_4054 a răspuns:

Depinde in ce fel de excursie va duceti(la munte, pentru vizitarea unui oras etc.).E de preferat sa ai haine comode, care sa te avantajeze, bineinteles.Nu stiu ce intelegi prin "haine frumoase", depinde totul de ce ti se potriveste tiewinking. Distractie placuta!:*

| Georgiana234 a răspuns:

Imbracate in ceeA ce te simti tu bine, dar sa fie CASUAL! distractie placuta :*