| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Pe unde mergeti vara asta [statiuni, excursii etc.]?

11 răspunsuri:
| Lol_1641 a răspuns:

Spania! *abia astept sa plec, sa stau toata ziua pe plaja cu berea langa mine* big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la munte, Muntii Retezat, Strajawinking
Si la mare prin Grecia credbig grin
tu?batting eyelashes

| Poinsettia a răspuns:

Eu vara asta merg la o super statiune: aer curat, priveliste extraordinara, cantece de pasarele, o carte buna in mana, o limonada in cealalta mana... o super statiune... se numeste "balconul unui bloc".

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Deocamdata am planificata sigur doar Bulgaria.Restu`. vin de la sine.Deviza acestei veri este "TRAIESTE CLIPA CA SI CAND AR FI ULTIMAlove struck"
xoxo. Gossip Girl™

| littlepink a răspuns:

Merg in turcia-kusadasi :X e super.aer curat, shopping, si plaja toata ziua. tu unde mergi?hee hee

| ☺ Smile ☻ explică:

Fainbig grin eu merg in grecia...dea bea astepttongue

mai astept raspunsuri de la voi pusi:*

| alexandra14 a răspuns:

Pai...eu Vin in Romaniahappy. Sunt in Grecia.big grinbig grin

| Adela50 a răspuns:

Turcia-Antalya-Lara Kunduhappy
Semenic-3 Ape;
Rm Valcea;
Balea Lac;
La tara la bunikihappy

| kindy => andra a răspuns:

Delta plec vineri:X
Munte - prin iulie
Mare-august
Grecia-septembrie:X

| DanSor a răspuns:

Vacanta asta o am ratata, dar voi face posibil sa o "indulcesc"... asa ca distractie placuta tuturor care isi petrec vacanta oriunde numai in localitatea de domiciliu nu. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La predeal, la jupiter, la bunici mei in lipova bacau