| Iutzu a întrebat:

Unde ati vrea sa mergeti in vara asta(in cazul in care mergeti undeva) la mare sau la munte? si ince statiuni?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Momentan o singura destinatie ma framanta. N-are legatura cu muntele ori cu marea. E o intrebare careia intr-o zi ar trebui sa ii raspund afirmativ dar nu stiu daca e cel mai bine asa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi doresc foarte mult o calatorie in Grecia. Iar in tara la mare, la Saturn, Venus, Neptun.La munte merg rar dar cand ma duc sunt fascinat de tot.

| Cromasston a răspuns:

La mare, la Mamaia!

| ThePoet a răspuns:

La Miercurea Ciuc. Nu stiu exact de ce.

| UNfriendLY a răspuns:

Halkidiki (mare Grecia); Vatra-Dornei(munte Romania)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost acum cateva zile la munte. Cat despre vacanta de vara, inca nu m-am decis asupra locului unde am s-o petrec big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau tare sa merg in Corsica(Franta) si Costa de La Luz(Spania).

| kidulinha a răspuns:

La munte plec vineri. Deci vreau sa ajung la mare. In plus iubesc mare :X Pai... Eforie N, Costinesti, Mamaia... Sunt cele mai mf :X Si as vrea sa merg cu cortul in Vama...thinking Dar nu stiu daca o sa am cu cinelaughing)) Din pacate, n-am cum sa ies din tara sad Ma rog, u unde vrei smug?

| £!††ℓع~₤ąđץ~§ยภ§h!ภξ a răspuns:

As vrea o vacanta pe insula Creta!