| Loriica a întrebat:

Peste 2 saptamani, merg cu familia in excursie.eu le-am propus parintilor sa mergem la mare,dar ei nu vor ca cica e apa rece, etc.dar e frumos sa te plimbi pe plaja, etc.ei vor la munte.straight face.Voi ce ziceti? cum e mai bine? funda!

Răspuns Câştigător
| AlyiX a răspuns:

Eu zic la munte pentru ca acolo aerul e mai bun sunt privelisti minunate si e foarte distractiv insa la mare este adevarat apa e rece de iti ingheata si unghia asa... la mare vremea incepe sa fie mai racoroasa si poti sa racesti cat ai zice "Peste" ok eu aleg munte!(Ai multe de vizitat acolo zic asa in gen: cateva padurici mici, si daca ai norocul poti sa vezi si animale) asta e parerea mea! Fundita?

7 răspunsuri:
| thechangeman a răspuns:

Ducetiva frate in Dubai ca acolo e frumos rau apa e calda afara sun 35 de grade, merita!

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Parerea mea e ca sezonul pentru mers la mare s-a cam terminat si peste doua saptamani va fi toiul toamnei si nu vor fi chiar 30 de grade. La munte poti face mai multe lucruri. Eu as merge la munte, fara sa ma mai gandesc.

| XsooWhat a răspuns:

Buna..sunt din constanta, si ieri am fost pe plaja, apa este inca calda si este cald afarahappyte asteptam

| dragos9234 a răspuns:

Nici daca ar fi fost in plin sezonul de dus la mare tot muntele este mai frumos.
Chiar nu inteleg ce iti poate place cand stai intins la soare cu mii de oameni in jurul tau.

| AnaBonteanu a răspuns (pentru thechangeman):

Daca ar fi vrut sa plece in alta tara in excursie, zic si eu ca ar fi propus ...altceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cald, chiar foarte cald in eforie sud nord constanta sunt cam 25 de grade...
apa nu e chiar fff rece e un dus mai caliu laughing

p.s te plimb eu pe plaja laughing)

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu ai ce face la mare peste doua saptamani, apa va fi si mai rece.Nu te poti duce la mare doar ca sa te plimbi pe plaja, iar in octombrie se inchid statiunile.Au dreptate parintii tai, la munte este cel mai potrivit.