| rapa a întrebat:

Pot inchiria o camera de hotel cateva ore?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Da

| Bratzz a răspuns:

Din pacate nu! Depinde totusi de hotel. Din cate stiu eu o camera la un hotel trebuie inchiriata cel putin o noapte. Eventual o zi si o noapte.

| Minks a răspuns:

Camerele de hotel se inchiriaza pe noapte.

| danielcretu1980 a răspuns:

Uneori da.
dar o idee mai buna este sa cauti apartamente care sunt destinate chiar pentru a fi inchiriate cu ora. sunt intretinute de persoane fizice, pentru intalniri amoroase.
mai discret decat la hotel si mai comod.
cca 50 RON pentru 2 ore.

| Bubuxx a răspuns:

Nu trebuie sa o inchiriezi pe o noapte nu conteaza ca stai doar cateva ore.

| EvellineDub a răspuns:

Nu.Se poate inchiria doar pe noapte.

| play007 a răspuns:

Depinde pentru ce scop inchiriezi camera happy, unele hoteluri permit si cu ora altele nu happy in scop turistic nu poti sa inchiriezi cu ora happy