| Randal a întrebat:

Pot plati la atlassib biletul cand ajung la destinatie adica daca merg in Italia sa platesc acolo biletul nu inainte

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu,nu poti, in momentul in care urci in autocar trebuie sa ai biletul platit.
Ti-l poate plati cineva in Italia, pe numele tau, nu e necesar sa-l platesti tu in tara cand pleci, dar fara bilet neplatit nu poti pleca.

3 răspunsuri:
| ines a răspuns:

Suni la firma si intrebi dar nu prea cred sa accepte dar totusi incearca

| Emilia22 a răspuns:

Nu dinpacate nu se poate din ce stiu eu

Răspuns utilizator avertizat