| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu a plecat aseara din Franta, se poate sa fi intrat pana acum in Romania, eu ma gandesc ca este imposibil, dar stiu ca el merge foarte repede si cand am incercat sa il sun pe cartela de Romania imi raspundea robotul si imi zicea: "Sunte in reteaua...". El nu are credit pe cartela si daca nu ar fi fost in Romania ar fi trebuit sa mi se inchida automat apelul, nu sa imi raspunda robotul. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca inca nu a intrat in tara, sau poate, nu a pus cartela in telefon.

| neutrino a răspuns:

Poate ca e mai bine sa nu stii.