| Kraucer a întrebat:

Repede am nevoie de un raspun ce sa aleg vacanta la mare sau la munte?

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Acuma la mare nu! -La munte da!

| epurasu a răspuns:

Daca vrei sa mergi undeva -mai asteapta putin la inceput de decembrie incep excursii la --Targurile de craciun--Budapesta - Viena - PRAGA - Bratislava -excursie de vis! eu am fost in ultimii doi ani de abia astept sa vina decembrie ca o sa mai merg!--de aici de la mine costa 160 euro! 3 zile 2 cazari in Praga 3 mic djun! happy

| Mihaela1964 a răspuns:

Repede,repede? La maaaare, ca pierzi sezonu'...

| pietrean a răspuns:

Daca vrei un raspuns "repede", inseamna ca vrei sa mergi acum undeva.La mare, doar daca vrei sa te plimbi si sa stai in camera.La munte, doar daca vrei sa colinzi dealurile si sa stai in cabana. ALEGE! Depinde ce iti place si unde iti place.
Eu, prefer marea.Asa ca astept sa apara ofertele si sa aleg unde sa ma duc.

| Openquestions a răspuns:

Eu as alege asa,mie vara imi place sa ma duc in drumeti la munte, iar iarna, as vrea la mare, stiu ca e imposibil, dar intotdeauna mi-am dorit ca iarna sa ajung cumva in Port Sudan sa ma balacesc fix cand e iarna mai grea in Romania.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La mare e vantul un pic mai puternic