| yungandreigawd a întrebat:

Vacanta la mare sau la munte?

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La Sydney happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici, nici
prefer un city break

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La câmpie.

| mihai69 a răspuns:

Și, și.

| Furnicuta000 a răspuns:

Depinde de preferinte. Mie nu imi place sa stau pe un sezlong la soare, nici nu imi place soarele, nu imi place apa. Poate tie iti place

| StrongHeart a răspuns:

In Grecia la mare daca iti permite buzunarul.

| mastadont a răspuns:

Aleg la mare. Când mă duc în vacanță vreau să stau la soare, cu un cocktail într-o mână și o bere într-alta nu să umblu de nebun prin munți.

| Invictusman a răspuns:

La mare

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

E o vorba la mașini care se aplica și la vacanțe și anume : "Cea mai buna mașină e aia pe care o ai".
Înlocuim cuvântul mașină cu "vacanță" și vezi ce iese. N-am mai fost într-o vacanta de jdemii de ani lumina dar dacă as avea liber m-aș duce undeva la munte dar sa fie undeva cu piscină, sa stau sa uit de toate porcăriile zilnice, sa uit de prostie și să-mi fac oleacă de cap. Altă chestie ar fi ca trebuie sa ai și cu cine sa mergi, ca altfel nu îți priește ( iubita, amanta dacă ai, etc etc. Cu grup de prieteni nu as merge ca as ieși mai mult obosit decât odihnit de acolo)

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Vacanță la un munte mare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munte clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare.

| Pati2500c a răspuns:

La mare daca vrei nu in Romania. La munte poti merge in Romania mancare buna, preturi ok cat de cat ai ai ce vedea.

| Alex08062018 a răspuns:

La mare

| Marcus99 a răspuns:

La mare

| Andrei226035 a răspuns:

La mare