| GeOrGeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

. Vreau sa stiu si eu care e cel mai tare loc de vizitat in Romania(in afara de Busteni, Brasov, Sinaia si Balea Lac)?

13 răspunsuri:
| Flaviia16 a răspuns:

Mie de exemplu mi-a placut foarte mult la herculane :d

| MissBaW a răspuns:

Arieseni

| onasis1961 a răspuns:

Vara:Transfăgărăşanul şi Transalpina.Chile Bicazului.

| Mareacluj a răspuns:

Mie mi-a placut grozav de mult Cazanele Dunarii unde te poti plimba si cu salupa.

| Mareacluj a răspuns:

Mie mi-a placut f.mult Cazanele Dunarii, unde m-am plimbat si cu salupa vreo 3 ore si foarte frumos e si in Delta Dunarii

| 010123 a răspuns:

Suceava.E superb acolo.

| passyon22 a răspuns:

Iti recomand transalpina voineasa-obarsia lotrului(vidra)-ranca-novaci:d.Mi s-a parut al 2 lea loc dupa transfagarasan, pot spune la fel de frumoase.

| Schloss a răspuns:

Valea Ariesului! E superb!

| Marya_Anna_1972 a răspuns:

Bucuresti-Muzeul Taranulu Roman.Iti arata costume populare, mori, biserici si case de lemn si multe altele.Sau Muzeul Antipa care are animale impaiate sau oase de mamut, rinocer, un tunel care te sperie, cristalide, diamante etc.

| C0nstantin a răspuns:

Padis, Arieseni, Cheile Turzii, Cheile Bicazului, Cazanele Dunarii, Transalpina, Lacul Rosu, Lacul Sf. Ana, Baile Felix si Baile 1 Mai, Iasi, Sibiu, Sighisoara, Sapanta (Cimitirul Vesel), Borsa, Timisoara, Cluj, Baile Herculane, Delta Dunarii

| Bizzle a răspuns:

Piatra Neamt merita e un oras micut dar dragut happy!

| tasmania a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "cel mai tare loc". La general, poti vedea Tara Motilor, Tusnad, Cheile Bicazului, zona Neamtului (manastiri, cetatea, casa memoriala Ion Creanga s.a.m.d.), Orsova, Valea Izei, Praidul, Cheile Sohodolului, zon cuprinsa intre Ramnicu Valcea si Tg. Jiu, Delta Dunarii.

| Raniia a răspuns:

Cel mai salbatic si frumos loc-muntii Retezat-locatie tara Hategului.