| Candyx a întrebat:

Am 12 ani si trebuie ca vara asta sa merg in tabara. Ce lucruri sa imi iau la mine?

O sa pun si funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Elvisut a răspuns:

O piatra mare mare mare sa o legi de gat. Ia ma ce crezi ca ai tu nevoie!

| ThatGirl19 a răspuns:

Salut si eu am avut vara trecuta 12 ani si am mers in tabara,,, asa ca ai apelat la persoana potrivita...bun deci in primull rand trebuieee sa-ti puii multhee haine (mie nu mi'au ajuns si am dus chiarr multhee...deci cum ziceam haine,sprei, perie de par,incarcator, jurnal(eventual), peri si pasta de dintii
,(lucrurii intime (daca esti pe ciclu)exemplu,,)si cam ata cred yoo *****astept fundatonguetongue