| Lovin1997 a întrebat:

Salut, am cumparat doua bilete pentru Turcia de pe esky. Stiti cumva cum pot face check-in-ul?

9 răspunsuri:
| HELSINK a răspuns:

Salut. Eu am luat biletul de pe wizzair, am descarcat biletul pe un stick si l-am scos la un Xerox, apoi cand ai zborul arati biletul si aia e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe site ul companiei aeriene la care ai luat biletul.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru HELSINK):

Ce a intrebat el, ce ai raspuns tu

| HELSINK a răspuns (pentru suntserios):

Https://www.esky.ro/......-in-online

Ce am zis eu, ce intelegi tu.

| Lukas1994 a răspuns:

Salut, checkin-ul se face la aeroport cu cel putin 2 ore inainte de zbor. Checkin-ul se face, practic in momentul in care predai bagajele. De retinut este ca trebuie sa faci asta cu CEL PUTIN 2 ore inainte.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru HELSINK):

Omul a intrebat cum face check in. Tu i ai zis cum ai printat biletul. Hai zi mie acum cum ai raspuns tu la intrebare.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Lukas1994):

Duci omul intr o oarecare eroare.
Daca are bilete la un low cost, de ce il trimiti sa faca check in la aeroport si sa se trezeasca ca il costa 20 30 50 euro?

| HELSINK a răspuns (pentru suntserios):

Wow, n-ai nicio treaba cu chestia asta. Check-in-ul se face cum scrie pe site-ul lor in caz ca n-ai facut, odata ce ti-ai achizitionat biletele, nu se vor mai schimba prețurile. Nu l-am dus in nicio eroare, eu asa am procedat. Nu mai raspunde daca iti e lene sa citesti de pe acel site?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru HELSINK):

Tu intelegi ca in primul raspuns tu i ai zis ce sa faca cu biletele dupa check in nicidecum cum sa faca check in ul? Ce dracu, tu nu pricepi nici ce scrii tu?