| anonim_4396 a întrebat:

Am de ales dintre doua circuite in strainatate.
Ce imi recomandati Austria & Bavaria sau Praga, Viena si Castelele Bohemiei? Se merita de vizitat acele castele?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să le faci pe amândouă. Ambele sunt extrem de interesante.
Nu cred că aici vei afla răspunsul la care trebuie să te decizi să o alegi prima.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io unu in Viena este si va fi Capitala extrem de frumoasa ai ce vizita ai destul ce vizita ca nici Gps-ul nu face in anumite locuri fata la adrese,sa iei micul dejun in oras cu siguranta este plin, la opere de arta, la muzee, sau dimineata exact in fata primariei patinezi este un oras destul de curat si extrem de primitor, majoritatea politiei este imbracata majoritari in civili pentru protectia turismului, am stat 3 saptamani mi-a placut, nu scandal nu prosti mancare ieftina si buna.