| Criissuu a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au fost la Baile Felix. Vreau sa imi spune-ti un hotel la care ati fost voi si care este aproape de Baile Felix.Pentru ca nu vrem sa mergem nu stiu cati km..Pe langa asta vreau sa imi spune-ti cam cat ar fi si pretul.Parintii mei au sunat si la Hotelul International dar nu a raspuns nimeni. So..please help :*

2 răspunsuri:
| diiiiiiiana a răspuns:

Poţi incerca la Hotel Ami :) eu acolo am fost si e super ok;)

http://www.viaromania.eu/......felix.html

fundă? :o3