| georgily a întrebat:

Ce paprere aveti despre hotelul Mures de la Baile Felix? Ati fost acolo?big grin [funda] :*

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Da,am fost.Este un hotel respectat, de seama in Baile Felix.E amplasat la circa 500m de centrul statiunii.Servicii oferite pe timpul sejurului:restaurant,bar de zi,terasa de vara,baza de tratament,piscina exterioara cu apa termala, seif la receptie, spalatorie.In camera dispuneti de baie cu dus/cada, cablu TV, balcon si telefon.

1 răspuns:
| Buuff a răspuns:

Este foarte tare. spun pe propria experienta.te simti ca acasa crede-ma. distractie placuta daca te duci acolo