| tibidede a întrebat:

Salut am vorbit cu familia mea sa plecam in Turcia dar nu prea ma atrage ca nu stiu cum este o fi frumos?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e frumos.

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Este m-ai frumoasa ca Romania?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Fiecare țară e frumoasă.

| tibidede explică (pentru alessia5158):

Multumesc muult Alessia

| Adry05 a răspuns:

Depinde si unde mergeti. Prietenul meu a fost si s-a simtit de minune. Daca luati la un hotel cu all inclusive o sa ai parte de super-multe activitati gen trasul cu arcul, tot felul de concursuri la piscina etc. In plus plaja este foarte frumoasa si curata iar apa este atat de curata incat ii vezi fundul. big grin
Distractie placuta!

| Adry05 a răspuns:

Aa, de asemenea mancarea este extrem de buna si diversificata deci poti incerca o multime de preparate.

| tibidede explică (pentru Adry05):

Pai merg in Istanbul cum este? spune-mi te rog?

| Adry05 a răspuns (pentru tibidede):

Nu stiu, prietenul meu n-a ajuns acolo. laughing Dar presupun ca este acelasi tipar peste tot.

| alessia5158 a răspuns (pentru tibidede):

Cu placere!

| 愛日本 a răspuns:

Da este, du-te o sa-ti placa, sau cel putin o sa ai experienta.

| DespreHostel a răspuns:

Salut Tibi, daca mergi in Istanbul, este un oras fabulos. Nu se compara cu orasele europene. Ii plin de muzee, istorie si oameni foarte faini.