| anonim23 a întrebat:

Are cineva idee ce includ biletele de avion rezervate pe Paravion la compania WizzAir (taxa de bilete etc)?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

1.bilet (la WizzAir sunt fara loc)
2. taxa aeroport
3.Check-in (un bagaj de mana max 10 kg + un bagaj de cala max 23 kg)

| Roby67 a răspuns:

@neluL, fara bagaj de cala, daca nu a fost platit separat (intre 8 si 16 € pe un drum)

neluL
| neluL a răspuns:

Deci Biletele rezervate pe Paravion si cele cumparate online contin in ele si Check-in-ul cu conditia ca inainte cu 7 zile de plecare sa-i avizezi sa-ti trimita Check-in-ul prin email. tu trebuie doar sa-l scoti la o imprimanata si asta fara bani! calatoresc des cu avionul si stiu!