| nicusor222 a întrebat:

Salut. As vrea sa fac si eu o plimbare de o zi, ce imi recomandati si mie?
Locuri frumoase, unde am ce vedea...
Sunt din Rm.Valcea, ce pot vizita in maxim 300 km (pe sens) distanta de Valcea.
Astept recomandari. Multumesc!
Ranca, Transalpina, Transfagarasan, Drobeta, Brasov, Sinaia, am fost. Poate mai e ceva frumos si am ratat happy.

4 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Dacă bagi pe Google Maps la secțiunea Explorări, o să primești numai recomandări pentru ceea ce ai putea vizita pe perimetrul locului în care ești pe hartă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sibiul si Margininea Sibiului

| Simpatic a răspuns:

Hunedoara arata bine si ai ce vizita, asta si daca esti o persoana usor religioasa incepi cu locul unde este Arsenie Boca si poti merge si la Castelul Corvinilor si alte obiective interesante cum ar fi cele de aici : https://blog.travelminit.ro/......turistice/

| Whitesnake99 a răspuns:

Valea Oltului